Logo ürünlerinde Turkcell Hizmetleri başlığı altında toplanan seçenekleri kullanarak sahadaki ekiplerinizi yönetebilir, haritalar üzerinden izleyebilir, SMS gönderimlerinizi yapabilirsiniz. OTP özelliğini iş akış süreçlerinizde kullanabilirsiniz. Ayrıca Turkcell'den gelen faturaları toplu olarak sisteminize aktarabilir ve mobil bilgilendirme işlemleri yapabilirsiniz.

Turkcell hizmetleri için Ana Kayıtlar ve Diğer İşlemler program bölümünde yer alan Turkcell Hizmetleri menü seçenekleri kullanılır.

İşlemlerde kullanılacak; Ekip mobil telefon numaralarıFatura aktarımlarında kullanılacak fatura eşleştirme tablolarıMesaj gönderimlerinde kullanılacak mesaj şablonları, Mobil bilgilendirme yapılacak aboneler ve abone grupları Ana Kayıtlar modülü/Turkcell Hizmetleri menüsünden tanımlanır.

Turkcell'den gelen faturaların uygulamaya alınmasıEkip mobil izlemeToplu mesaj gönderimleri, Fatura aktarımı ile ilgili şifre değiştirme işlemleri ise Diğer İşlemler program bölümünde yer alan Turkcell Hizmetleri menüsünden gerçekleştirilir.