Logo Platform Tailor (LPT) Nedir?

LPT Eclipse tabanlı bir geliştirme platformudur. j-Platform uyarlama ve entegrasyon çözümleri için Logo Yazılım tarafından geliştirilmektedir.

LPT de sunulan eklentiler ile hızlı uygulama geliştirebilir ve kolayca j-Platform'a yükleyebilirsiniz.

Sadece Logo Çözüm Ortaklarının kullanımına açıktır.

Logo Yazılım  tarafından geliştirilen LPT ortamında;

 • j-Platform ERP kütüphanesi,
 • Uyarlama geliştirme için gelişmiş araç seti,
 • Uyarlama projelerinizi çalıştırabileceğiniz sistem

bir arada sunulur.

LPT Uyarlama Platformunda yapabilecekleriniz;

 • Görsel sihirbazları kullanarak kod yazmadan uyarlama geliştirebilirsiniz
 • j-Platform bağımsız yeni uygulama
 • j-Platform'a entegre uygulama
 • j-Platform'a yeni Web Servisi ekleme

şeklinde özetlenebilir.

LPT Kurulumu

LPT Kurulumu ve Konfigürasyonu

Ürün Lisans Aktivasyonu

j-Platform Ürün Lisans Aktivasyonu


LPT Kurulumu ve Lisans Aktivasyonu videosuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz

LPT Ortam Kurulumu ve Aktivasyon

j-Platform Nedir? LPT Benim için Uygun mudur?

j-Platform üç katmanlı mimaride çalışan web tabanlı bir ERP uygulamasıdır.  j-Platform paket ve modüllerden oluşur.

LOGO’nun yeni nesil iş yönetim çözümü LOGO j-Platform, hedeflerinize bugünden ulaşmanızı sağlar. Entegre uygulama modülleri işinizi bütün yönleri ile kapsar. Uyarlanabilir güvenlik opsiyonları ve yetki yönetimi verilerinizin tam güvenlikle korunduğunun ve sadece tanımlanmış kullanıcılar tarafından ulaşılabildiğinin güvencesidir.

 • LOGO j-Platform’ın hem operasyonları hem de arayüzleri faaliyet gösterilen her ülke için ayrı ayrı uyarlanabilir. Sistem ortak altyapıyı kullanarak aynı anda birden fazla dilde, para biriminde ve ülke mevzuatıyla çalışabilir.
 • Böylelikle hem firma içinde hem de farklı ülkelerdeki firmalarda entegrasyon çok daha ileri seviyede sağlanır.
 • LOGO j-Platform platform bağımsızdır; pek çok platformda, işletim sisteminde ve veri tabanı sunucusunda çalışabilir.
 • Bu esneklik sayesinde IT yöneticileri mevcut altyapılarını kullanarak çok daha etkin planlama yapabilirler.
 • Gelişmiş akıllı istemci altyapısı ve çok katmanlı mimari, kullanıcılara en yüksek performansı sunmak amacıyla tasarlanmıştır.
 • Sistem mevcut kaynakların tümünden faydalanarak yatırım için harcanan her kuruşun en iyi şekilde değerlenmesini sağlar.
 • ERP yatırımının temel felsefesi işletmenizin hem bugün hem de gelecekte varacağı noktada yanında olmak olmalıdır.

İşletmeniz yeni iş modelleri kurgulayıp bunlara adapte olurken, rekabetçi pozisyonunu korumak için yenilikçi fikir ve ürünler ortaya koyarken ve sonu gelmeyen değişimi yönetirken, ERP sisteminiz strateji ve operasyonlarınızı desteklemeyi hedeflemelidir. Geleceğin ERP’si olarak da nitelendirilebilecek bu felsefe; şirketler arasında işbirliğine dayalı ilişkilerin ve iş süreçlerinin yeni bir boyuta taşındığı bir ortamı temsil etmektedir.

Hiç bir işletme doğası gereği bir diğerine benzemez; her birinin farklı iş yapış şekli vardır. LOGO j-Platform tamamıyla esnek bir program olarak tasarlanmıştır; işinizi tam olarak modelleyebilmeniz için size çok sayıda konfigürasyon seçeneği sunar. Ayrıca, programa sonradan yapacağınız her türlü eklentiye izin veren entegre bir geliştirme ortamı sunmaktadır. Sürükle-bırak tasarlayıcıları ve sezgisel sihirbazlar, sistemi dilediğiniz yönde geliştirmenizi mümkün kılar.

Bu şekilde LOGO j-Platform ihtiyaçlarınıza hızla cevap vererek işinize adapte olur.

LOGO j-Platform klasik ERP anlayışını değiştiren yepyeni bir yapı sunmaktadır. Kullanımı kolay arayüzler sayesinde eğitim ve destek için gereken zaman en aza indirilir. Bilgiye erişim imkanı ve uyarlama özellikleri işletmenizin verimliliğini artırır. Platform bağımsızlık özelliği ve farklı sistemlerle çalışabilmesi, hem sistem hem de uygulama seviyelerinde kolay entegrasyon sağlamaktadır.

Sonuç olarak, LOGO j-Platform size optimum ERP yatırım fırsatını sunar.

İhtiyacınız oldukça yatırım yapın, işletmeniz büyüdükçe fonksiyonlarınızı genişletin (On Demand) LOGO j-Platform ‘On Demand’ felsefesinin mükemmel bir uygulaması ve günümüz iş dünyası için optimum çözümdür. ‘On-demand’ işletme olmak; maliyetlerinizi etkin biçimde yönetirken, dinamik bir iş ortamında büyümek ve aynı zamanda yeni müşteri değeri sunmak anlamına gelir. Bu amaca ulaşırken hem kuruluş içinde hem de ilişkide olunan tüm organizasyonlarla doğru ve güncel bilgileri güvenli biçimde paylaşmak kritik önem taşır. LOGO j-Platform esnek lisanslama seçenekleri, işletmelere başlangıç yatırımını düşük tutarak geleceği öngörmek zorunda kalmama serbestisi tanır. İhtiyaç duyulan fonksiyonlar zaman içinde uygulamaya alınabilir. Firmanız büyüdükçe kullanıcı sayıları da istenildiği gibi artırılabilir. Böylelikle yatırımınızın güvence altında olması sağlanır.

j-Platform hakkında ayrıntılı bilgi için


j-Platform'ı herhangi bir kurum için ERP çözümü olarak sunacaksanız ve Özelleştirme/Uyarlama ihtiyacınız varsa, Logo Platform Tailor kullanmanızı öneririz.

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Telif HakkıKullanım KoşullarıGizlilik
Copyright © 2018 Logo Yazılım