J-Platform ürünü için v.2.71.7.0 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz.

Sürüme ait genel uyarılar bölümünü okumanız önemle rica olunur.


2.71.7.0  sürümü ile uyarlama araçlarında yapılan değişiklikler aşağıda belirtilmiştir.  Bu sürüme ait plugin ve kaynak kod dosyalarına  ftp://proje.logo.com.tr/archive/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Sıra No

Madde No

Açıklama

1JAF-21655Sipariş aktarımında fiş tarihi uygun olmasına rağmen "Fiş tarihi çalışma dönemi içinde olmalıdır" hatası alınıyordu, bunun sebebi örneğin 2 numaralı kurum üzerinden login olunduktan sonra firma değişikliği yapılarak farklı bir kuruma aktarım yapılmak istendiğinde hala gidip 2 numaralı kuruma login olunmaya çalışıldığı için 2 kurum arasındaki çalışma tarihi farklılığından dolayı bu sıkıntı ile karşılaşılıyordu, Login işleminden sonra farklı bir firmaya aktarım yapılmak isteniyorsa eğer Logout yapılarak ClientToken değeri de farklı verilerek yeniden Login olunması gerekecek şekilde sıkıntı giderildi.
2JAF-22459Rest servisin V2 kısmında bir kayıt GET ile okunmak istendiğinde böyle bir kayıt içeride yoksa "Could not find controller" şeklinde bir Controller error mesajı alınıyordu, bu sıkıntı düzeltildi.

İçeride olmayan kayıt için "Record Not Found!\n" şeklinde bir uyarı mesajı fırlatılıyor.

3JAF-22460Rest servisin V2 kısmında POST yapılmak istendiğinde örneğin fiş numarasından dolayı Dublicate hatası fırlatması gerekirken bize dönen hata mesajı "işlem geri alındı" gibi bir uyarı mesajı oluyordu buda anlamlı bir uyarı mesajı değildi, Dönen uyarı mesajlarının daha anlamlı olması sağlandı.
4UOD-153040J-Platform REST Delete işlemi ile bir satış faturası silindiğinde irsaliyesi silinmiyordu. Bu sıkıntı çözülerek ilgili faturanın irsaliyesinin de silinmesi sağlandı.
Telif HakkıKullanım KoşullarıGizlilik
Copyright © 2018 Logo Yazılım