Alınan ya da verilen hizmetin/hizmet grubunun tüm ambarlardaki hareketleri, alınan ve verilen hizmet kartları listesinde F9-sağ fare düğmesi menüsündeki Hareketler seçeneği ile izlenir. Hareketler listelenirken Filtreler seçeneği ile koşul belirlenir ve yalnızca bu koşulları içeren hareketler listelenir. Hareketler penceresi bir tablo şeklindedir. Tablonun üst bölümünde hizmet kartının kodu ve açıklaması ile kartta tanımlı ana birim bilgisi yer alır. Satırlarda ise hizmet kartına ait işlemler Tarih, Fiş Numarası ve Fiş Türü, Cari Hesap Kodu ve Unvanı, İşyeri, Bölüm, Ambar, Satır Açıklaması, Miktar, Birim Fiyat, Birim, Tutar, Fiyatlandırma Dövizi/Fiyatlandırma Döviz Tutarı ve Hareket Özel Kodu bilgilerle listelenir.

Hizmet hareketleri kullanıcının İşyeri yetkisine bağlı olarak listelenir.

Hizmet hareketleri listesinde İncele seçeneği ile istenen işleme ait belge incelenir. Filtreler seçeneği ile hareketler filtrelenir. Hizmet hareketleri filtre seçenekleri şunlardır:

Filtre

Değeri

Fiş Türü

Fiş türü seçenekleri

Fiş Tarihi

Başlangıç/Bitiş

Fiş No.

Grup/Aralık

Fiş Belge No.

Grup/Aralık

Fiş Özel Kodu

Grup/Aralık

Cari Hesap Kodu

Grup/Aralık

Cari Hesap Unvanı

Grup/Aralık

İşyeri

Grup/Aralık

Ambar

Tanımlı ambarlar

Fatura DurumuGerçek/Öneri
Proje KoduGrup/Aralık

Filtre koşullarını kaydetmek ve hareketleri yeniden aynı koşullarda almak için Filtre Kaydet, Kayıtlı filtre dosyasını yeniden kullanmak için Filtre Yükle seçenekleri kullanılır.