Amaç

Logo CRM' in kullanıma sunulan rest apileri Swagger UI uygulaması üzerinden görüntülenebilir ve test edilebilir. Logo CRM rest metodlarının çalışır durumda olup olmadığı kontrol edilebilir. 

Rest API Uçları

Logo CRM Rest API Uçları

Logo CRM Rest Adresi: http://localhost/logocrmrest/swagger/ui/index#/ (localhost yerine sunucu IP'si veya domain yazılabilir)

Logo CRM iş nesnelerin desteklenmesi için swagger UI uygulaması üzerinden görüntülenmektedir. 2.33 versiyonu ile birlikte desteklenen modüller Authentication (login olma), firmalar, ürünler ve destek kayıtlarıdır.Bilgilendirme

Logo CRM Rest API konu başlığı altında iş nesnelerin Swagger üzerinde nasıl kullanılacağı bilgisi yer almaktadır.

LogoCRMRest

Authentication: Login işlemi sağlar. Authentication ile birlikte ping, login, logout ve şifre sıfırla işlemleri sağlanır. Detay için tıklayınız.

Firm: Firma oluşturma, güncelleme ve silme işlemleri sağlanır. Detay için tıklayınız.

Product: Ürünler oluşturma, güncelleme ve silme işlemleri başta olmak üzere swagger üzerinden API uçları açılmıştır. Detay bilgi için tıklayınız.

Ticket: Destek kayıtları oluşturma, güncelleme ve silme işlemleri başta olmak üzere swagger üzerinden API uçları açılmıştır. Detay bilgi için tıklayınız.

Notification Data: Doküman indirme işlemleri başta olmak üzere swagger üzerinden API uçları açılmıştır. Detay bilgi için tıklayınız.

Location: Lokasyon kontrolünü sağlar. Swagger üzerinden API uçları açılmıştır. Detay bilgi için tıklayınız.