1.85.XX.XX sürümüyle birlikte hizmet siparişlerinin faturaya parçalı olarak aktarılabilmesi sağlanmıştır.

Hizmet siparişlerinin faturaya parçalı olarak aktarılabilmesi için satınalma ve satış parametrelerindeki "Parçalı Hizmet Sipariş Aktarımlarında, Bekleyen Hizmet Tutarı Faturaya Aktarılacak = Evet /Hayır" seçeneği kullanılır.Hizmet satırı girilmiş sipariş fişi faturaya parçalı olarak aktarılırken tutar parçalaması yapılabilir.

Hizmet siparişinin istenilen tutarı ilk faturaya aktarılıp kaydedildikten sonra tekrar kalan tutar için fatura girişi yapılabilir.

Yine 1.86.XX.XX sürümüyle birlikte sipariş fişi üzerinden faturala işlemi yapıldığında satır türüne göre hizmet ya da alış-satış faturası oluşturulabilmesi sağlanmıştır. Hizmet satırı girilmiş bir sipariş fişi üzerinden faturala denildiğinde; hizmet faturası seçeneğinin de geldiği görülür.

Hem malzeme hem hizmet satırı girilmiş bir sipariş fişi için ilk önce hizmet faturası seçilerek faturalama yaptırılırsa sadece hizmet satırı faturaya taşınır.Hizmet faturası kaydedildikten sonra ilgili sipariş fişi üzerinde tekrar faturalama işlemi ile malzeme satırları da faturaya aktarılabilir. 

Ancak içerisinde hizmet satırı ile malzeme satırı girilmiş bir sipariş fişi üzerinden fatura denildiğinde ilk olarak hizmet faturası seçilmezse oluşacak faturaya hizmet satırları da dahil edilerek getirilir.