Yaklaşan Webinar

Tarihi: Yaklaşan webinar bulunmamaktadır.


Katılım ve Kayıt Adresi: 

Webinar Kayıtları

Geçmiş dönem Webinar kayıtlarına aşağıdaki adresten erişebilirsiniz:
Webinar Kayıtları


Logo Flow Doküman Yönetimi Entegrasyonu Logo Flow & DocPlace

27 Ekim 2020

 Logo İş akış yönetimi çözümlerinden sorumlu Bora Köken ve Docplace Ürün Yöneticisi Yasin İlhan’ın Logo Flow&Docplace entegrasyon lansmanı hakkında bilgi verdiği webinarı izleyebilirsiniz.


>>Şimdi İzle!Logo Flow'da Elektronik İmza Kullanımı

27 Temmuz 2020

 Logo İş akış yönetimi çözümlerinden sorumlu Bora Köken’in Logo Flow hakkında bilgi verdiği webinarı izleyebilirsiniz.


>>Şimdi İzle!Logo Flow Sürüm Yenilikleri: 1.40-Nisan, 1.41-Mayıs, 1.42-Haziran

26 Haziran 2020

  Logo İş akış yönetimi Kıdemli ürün yöneticisi Fırat Yavuz'un Logo Flow  hakkında bilgi verdiği webinarı izleyebilirsiniz. 


>>Şimdi İzle!Logo Store Üzerinden Logo Flow'u İndirme ve Kullanım Rehberi

30 Nisan 2020

  Logo Store üzerinden Logo Flow'u indirme ve kullanım ile ilgili tüm detayların aktarıldığı webinarımızı izleyebilirsiniz.


>>Şimdi İzle!


Logo Flow Sürüm Yenilikleri: 1.37,1.38,1.39 (Aralık, Ocak, Şubat)

28 Şubat 2020

  Kıdemli Ürün Uzmanı Hasret TİRNİĞ; Aralık 2019, Ocak ve Şubat 2020 sürümlerinde merak edilen tüm konuları canlı yayında ele alacak. Sorularınızı direkt sorma şansı elde edeceğiniz webinarımızı kaçırmayın!  

>>Şimdi İzle!


Logo Flow Sürüm Yenilikleri- Eylül, Ekim, Kasım

27 Aralık 2019

  Kıdemli Ürün Uzmanı Hasret TİRNİĞ; Eylül, Ekim ve Kasım sürümlerinde merak edilen tüm konuları canlı yayında ele alacak. Sorularınızı direkt sorma şansı elde edeceğiniz webinarımızı kaçırmayın!  

>>Şimdi İzle!


Logo Flow'da Raporlama İşlemleri

27 Kasım 2019

  Logo Flow, işletmelerin kağıt üzerinde yürüttükleri iş akış uygulamalarını elektronik ortama taşıyarak süreçlerin sorunsuz işlemesini, zaman ve iş gücü tasarrufu elde edilmesini sağlıyor. Kıdemli Ürün Uzmanı Hasret Tirniğ, Logo Flow ile "Logo Flow'da Raporlama İşlemleri"

konularını yayında ele alacak. Sorularınızı direkt sorma şansı elde edeceğiniz webinarımızı kaçırmayın!


>>Şimdi İzle!Logo Flow Otomatik Süreç Başlatma ve Tekrarlı Görev Tanımı 

25 Ekim 2019

  Logo Flow, işletmelerin kağıt üzerinde yürüttükleri iş akış uygulamalarını elektronik ortama taşıyarak süreçlerin sorunsuz işlemesini, zaman ve iş gücü tasarrufu elde edilmesini sağlıyor. Kıdemli Ürün Uzmanı Hasret Tirniğ, Logo Flow ile "Süreç Başlatma ve Tekrarlı Görev Tanımı"

konularını yayında ele alacak. Sorularınızı direkt sorma şansı elde edeceğiniz webinarımızı kaçırmayın!


>>Şimdi İzle!Logo Flow Sürüm Yenilikleri: 1.30,1.31 ve 1.32 Numaralı Sürümler (Mayıs - Haziran - Temmuz)

1 Ağustos 2019

  Kıdemli Ürün Uzmanı Hasret TİRNİĞ, Mayıs-Temmuz 2019 arasında sunulan 1.30, 1.31 ve 1.32 sürümleriyle birlikte Logo Flow çözümünde değişen; Portal üzerinden erişilebilir duruma getirilen detaylı loglama özelliği aktivasyonu ve SQL Kontrol Aracı içerikleri hakkında merak edilen tüm konuları canlı yayında ele alacak. Sorularınızı direkt sorma şansı elde edeceğiniz webinarımızı kaçırmayın!  

>>Şimdi İzle!


Logo Flow ile İlgili Merak Edilenler

26 Eylül 2019

  Logo Flow, işletmelerin kağıt üzerinde yürüttükleri iş akış uygulamalarını elektronik ortama taşıyarak süreçlerin sorunsuz işlemesini, zaman ve iş gücü tasarrufu elde edilmesini sağlıyor. Kıdemli Ürün Uzmanı Hasret Tirniğ, Logo Flow hakkında merak edilen tüm konuları canlı yayında ele alacak. Sorularınızı direkt sorma şansı elde edeceğiniz webinarımızı kaçırmayın!

>>Şimdi İzle!

Logo Flow Sürüm Yenilikleri: 1.30,1.31 ve 1.32 Numaralı Sürümler (Mayıs - Haziran - Temmuz)

1 Ağustos 2019

  Kıdemli Ürün Uzmanı Hasret TİRNİĞ, Mayıs-Temmuz 2019 arasında sunulan 1.30, 1.31 ve 1.32 sürümleriyle birlikte Logo Flow çözümünde değişen; Portal üzerinden erişilebilir duruma getirilen detaylı loglama özelliği aktivasyonu ve SQL Kontrol Aracı içerikleri hakkında merak edilen tüm konuları canlı yayında ele alacak. Sorularınızı direkt sorma şansı elde edeceğiniz webinarımızı kaçırmayın!  

>>Şimdi İzle!

Logo Flow'da Kullanıcı Tanımlama ve Yetkilendirme İşlemleri

28 Haziran 2019

  Logo Flow, işletmelerin kağıt üzerinde yürüttükleri iş akış uygulamalarını elektronik ortama taşıyarak süreçlerin sorunsuz işlemesini, zaman ve iş gücü tasarrufu elde edilmesini sağlıyor. Kıdemli Ürün Uzmanı Hasret Tirniğ, Logo Flow ile kullanıcı tanımlama ve yetkilendirme işlemleri hakkında merak edilen tüm detaylar ile ilgili sizleri bilgilendiriyor. Tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz webinarımızı kaçırmayın!

>>Şimdi İzle!

Logo Flow'un Logo ERP Çözümleri ile Entegrasyonu

30 Mayıs 2019

  Logo Flow, işletmelerin kağıt üzerinde yürüttükleri iş akış uygulamalarını elektronik ortama taşıyarak süreçlerin sorunsuz işlemesini, zaman ve iş gücü tasarrufu elde edilmesini sağlıyor. Kıdemli Ürün Uzmanı Hasret Tirniğ, Logo Flow'un Logo ERP çözümleri ile entegrasyon süreçleri hakkında merak edilen tüm detaylar ile ilgili sizleri bilgilendiriyor. Tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz webinarımızı kaçırmayın!

>>Şimdi İzle!

Logo Flow Sürüm Yenilikleri: 1.27,1.28 ve 1.29 Numaralı Sürümler (Şubat - Mart - Nisan)

25 Nisan 2019

  Logo Flow, işletmelerin kağıt üzerinde yürüttükleri iş akış uygulamalarını elektronik ortama taşıyarak süreçlerin sorunsuz işlemesini, zaman ve işgücü tasarrufu elde edilmesini sağlıyor. Kıdemli Ürün Uzmanı Hasret TIRNİĞ, Şubat- Nisan 2019 arasında sunulan 1.27, 1.28 ve 1.29 sürümleriyle birlikte Logo Flow çözümünde değişen; designer özellikleri, fonksiyonları ve arşivleme desteği hakkında bilgi vererek merak edilen tüm konuları canlı yayında ele alacak. Sorularınızı direkt sorma şansı elde edeceğiniz webinarımızı kaçırmayın!

>>Şimdi İzle!


Logo Flow Özelleştirilebilir Aktivite ve Fonksiyon Kullanımı Özellikleri
29 Mart 2019

  Logo Flow, işletmelerin kağıt üzerinde yürüttükleri iş akış uygulamalarını elektronik ortama taşıyarak süreçlerin sorunsuz işlemesini, zaman ve iş gücü tasarrufu elde edilmesini sağlıyor. Kıdemli Ürün Uzmanı Hasret Tirniğ, Logo Flow çözümünün özelleştirilebilir aktivite ve fonksiyon kullanımı hakkında merak edilen tüm detaylar ile ilgili sizleri bilgilendiriyor. Tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz webinarımızı kaçırmayın!

>>Şimdi İzle!


Dijital Dönüşüm Yolculuğunuzda İş Akış Yönetimi Çözümleri

19 Şubat 2019

  Dijital Dönüşüm yolculuğunuzda İş Akış Yönetimi Çözümlerimizin sunduğu faydaları anlatıyoruz.

>>Şimdi İzle!


Logo Flow Sürüm Yenilikleri: 1.23.0.11 - 1.26.0.4 Arası Sürümler (Kasım 2018 - Ocak 2019)

28 Ocak 2019

  Kıdemli Analiz Uzmanı Bora Köken, Kasım 2018 ve Ocak 2019 arasında sunulan 1.23.0.11 - 1.26.0.4 arası yeni sürümlerle birlikte Logo Flow çözümünde değişen portal, yeni arayüz tasarımı, özellikleri ve fonksiyonları hakkında bilgi vererek merak edilen tüm konuları canlı yayında ele alacak. Sorularınızı direkt sorma şansı elde edeceğiniz webinarımızı kaçırmayın!

>>Şimdi İzle!


Logo Flow İle İnsan Kaynaklarında Kullanılan İzin Süreci Tasarımı

13 Aralık 2018

  Ürün Uzmanı Duygu Pazvant, Logo Flow ile İnsan Kaynaklarında kullanılan izin sürecini baştan sona canlı yayında sizler için tasarlayacak. Merak ettiğiniz tüm konulara cevap bulabileceğiniz webinarımızı kaçırmayın!

>>Şimdi İzle!
Logo Flow Tanıtım Webinarı
20 Kasım 2018

  Logo çözümleriyle entegre çalışan Logo Flow ile işletmenizin ihtiyaç duyduğu iş akışlarını kolayca elektronik ortama taşıyarak kağıt israfını azaltabilir, zaman ve iş gücü tasarrufu sağlayabilirsiniz. Ürün Uzmanı Duygu Pazvant, Logo Flow çözümü ile ilgili merak ettiğiniz tüm konuları canlı yayında ele alıyor.

>>Şimdi İzle!


Eğitim Talebi

Logo Flow ürünü hakkında hızlıca ve daha fazla bilgi sahibi olmak mı istiyorsunuz? Logo Akademi Logo Flow eğitimi hakkında bilgi almak, eğitim talebi yapmak ve en yakın eğitimimize katılmak için aşağıdaki linkten bize hemen ulaşın:

https://www.logoakademi.com.tr/egitim/logo-flow-egitimi/