Mobile Sales

Sürümde Yer Alan Yenilikler

Sıra NoTanımAçıklama
1Mobile Sales'te Üretici Koduna Göre Malzeme Arama Yapılması TalebiFiş oluşturulurken ürün seç ve Ürünler menüsünde arama bölümünde üretici kodu yazılarak üretici kodu ve benzer malzeme kodlarına göre filtreleme yapılması sağlanmıştır.
2Sipariş İçerisinde Eksi Stok Uyarısı Alınan Ürünler İçin Listeden Kırmızı Olarak İşaretlenmesinin SağlanmasıFiş oluşturulurken aynı anda farklı kullanıcı ya da Tiger'da aynı malzemeler ile işlem yapılarak stok bilgileri değiştiğinde, fişin içerisindeyken seçenekler altına eklenen "Stok Miktarlarını Güncelle" seçeneği ile satırların güncellenmesi sağlanmıştır.
3Transfer İşleminde Başlık Bilgileri Arasına Taşıyıcı Kodu Alanı EklenmesiTransfer işleminde başlık bilgilerine taşıyıcı kodu eklenmiştir. Taşıyıcı kodu bilgisi olan cari seçilirse cari hesaptaki taşıyıcı kodu getirilir. e-İrsaliye seçili ise taşıyıcı kodu seçimi zorunludur.
4Barkod Okutma İşleminde Okutulan Barkodla Ürünün Bulunduğuna Dair Bip Sesi Çıkarılması TalebiBarkod okutma işleminde okutulan barkodla ürünün bulunduğuna dair bip sesi çıkarılması sağlanmıştır.
5Cari Hesap Kartında e-Devlet Tabında İrsaliye Yerine Geçer Seçeneği İşaretli Olduğunda Mobile Sales Tarafından Transfer Edilen Fişlerde İrsaliye Yerine Geçer Seçeneğinin İşaretli Gelmesinin SağlanmasıCari Hesap Kartında e-Devlet tabında "İrsaliye Yerine Geçer" seçeneği işaretli ise, Mobile Sales tarafından transfer edilen fişlerde İrsaliye Yerine Geçer seçeneğinin işaretli gelmesi sağlanmıştır.
6Netsis - Cari İçin Tanımlı Stok Kodu Varsa Yazdırma İşleminde Stok Kodu Olarak Bu Bilginin Yazdırılması Eğer Cari İçin Tanımlı Stok Kodu Yoksa Malzemenin Sistemdeki Stok Kodunun Yazdırılmasının SağlanmasıNetsis için Cari için tanımlı stok kodu var ise yazdırma işleminde stok kodu olarak bu bilgi yazdırılması sağlanmıştır.


Mobile Sales Panel

Sürümde Yer Alan Yenilikler

Sıra NoTanımAçıklama
1Netsis ve Tiger İçin Yazıcı Tasarımlarında Tüm Belgeler İçin 1. Bölüme Plasiyer Kodu Etiketi EklenmesiNetsis ve Tiger için yazıcı tasarımlarında tüm belgeler için 1. bölüme plasiyer kodu alanı eklenmiştir.
2Siparişler İçin Alt Limitin Belirleneceği Bir Parametre Eklenmesinin SağlanmasıSatış Siparişleri / Sipariş Bilgileri bölümüne "Sipariş Alt Limiti" adında sayısal bir parametre eklenmiştir.
3Mobile Sales Haritalar Modülünde Satış Yöneticilerin Yöneticisi Kendisine Bağlı Olduğu Yöneticilerin Elemanlarının Listelenmesi TalebiMobile Sales web harita modülünde satış yöneticilerin sadece kendisine bağlı olan satış temsilcileri ile işlem yapabilmesi sağlanmıştır.


Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

Sıra NoTanımAçıklama
1Mobile Sales Kullanıcı Parametrelerinden Kasa Filtresi Verilmesinin SağlanmasıKullanıcı Parametreler / Filtreler / Kasa alanında Kasa seçimi sağlanmıştır.