Sürümde Yer Alan Yenilikler

Sıra NoTanım Açıklama
1Active Directory Bağlantısının Silinmesinin SağlanmasıSettings.exe üzerinden "Active directory" bağlantısının silinmesi mümkün hale getirilmiştir.
2Active Directory Senkronizasyon Detaylarının Görüntülenmesinin SağlanmasıActive Directory Ayarları ekranında senkronizasyonun yapılmasıyla birlikte "Son Senkronizasyon" ve "Son Başarılı Senkronizasyon" bilgilerinin ne zaman yapıldığının yer alması sağlanmıştır.
3Zamanlanmış Görev Ekranında Gridin Kolon Başlıklarının Filtreleme ve Arama Fonksiyonlarına Uygun Olmasının SağlanmasıZamanlanmış Görev ekranında gridin kolon başlıklarının filtreleme ve arama fonksiyonlarına uygun olması sağlanmıştır.


Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

Sıra NoTanım Açıklama
1Entegrasyonda Veritabanı Erişimi İçin Kullanılan Kullanıcının (sa olabilir) Şifresi Değiştiğinde Entegrasyon Listesinin KaybolmasıEntegrasyonlar ekranında veritabanı erişimi için kullanılan sa'nın şifresi değiştirildiğinde entegrasyonlar listesinin görünmeme durumu düzenlenmiştir. Aynı ekran üzerinde Entegrasyon Yapılabilir mi? kolonunda info mesaj düzenlemeleri yapılmıştır.
2LM Insight Raporların Mail ile Gönderimi Modülünde Kullanıcı Listesi KısıtlarıZamanlanmış Görev ekranında değiştir seçeneği ile giriş yapıldığında seçim yapılacak kullanıcı listesinde boş satırların gelmemesi sağlanmıştır.