Ürün içinde yer alan sihirbazları kullanarak, uygulamayı bilgisayarınıza yüklendikten hemen sonra günlük kurulum işlemlerini tamamlayarak izlemek istediğiniz tüm işlemleri başlatabilirsiniz.

Kurulum sihirbazı ile firma, dönem, ambar, kullanıcı, terminaller sizin tarafınızdan seçilecek kurulum aşaması dikkate alınarak oluşturulur.

Sihirbazlar ile malzemeler, müşteri ve tedarikçi kayıtları istenen özelliklere uygun olarak kısa sürede oluşturulur. Sihirbaz, malzeme ve cari hesap için girilmesi gereken temel bilgileri adım adım gösterir. Sihirbaz kullanımı ile kaydedeceğiniz bu tanımlar üzerinde istenen değişiklikler ilgili program bölümlerinden yapılır.

Diğer İşlemler menüsünde yer alan Sihirbazlar şu seçenekleri içerir; Cari Hesap Ekleme Sihirbazı ve Malzeme Ekleme Sihirbazı.

Cari hesap ya da malzeme için kayıt türü seçiminden girilmesi gerekli bilgilerin yer aldığı sayfalar izlenerek kayıtlar otomatik oluşturulur.

Cari hesap ve malzeme ekleme sihirbazına, malzeme ve cari hesaplar listesinden de ulaşılarak tanım kaydedilebilir.

Kurulum Sihirbazı

Kurulum Sihirbazı ile firma ve dönem açma işlemleri, kullanıcı ve ambar tanımları sırayla ekrana gelen sayfalar izlenerek kolaylıkla yapılır. Kurulum sihirbazı Sistem Yönetmeni program bölümünde Yönetim menüsü altında yer almaktadır.