Masraf merkezine ait hareketleri listelemek için Hareketler seçeneği kullanılır. Masraf merkezi hareketlerine masraf merkezleri listesinden ulaşmak için, önce hareketleri listelenecek masraf merkezi daha sonra Hareketler seçilir.

Masraf merkezine ait hareketler filtrelenir ve yalnızca istenen koşullara uygun hareketler listelenir. Bunun için Masraf Merkezi Hareketleri penceresinde Filtreler seçeneği kullanılır. Masraf merkezi hareketleri filtre seçenekleri şunlardır:

Filtre

Değeri

Tarih Aralığı

Başlangıç / Bitiş

İşyeri No.

Tanımlı işyerleri

Bölüm No.

Tanımlı bölümler

Fiş Türü

Açılış Fişi / Tahsil Fişi / Tediye Fişi / Mahsup Fişi / Özel Fiş / Kur Farkı Fişi / Kapanış Fişi / Enflasyon Muhasebe Fişi / Konsolidasyon Düzeltme Fişi

Fiş No

Grup / Aralık

Belge No.

Grup / Aralık

Muhasebe Hesap Kodu

Grup / Aralık

Hareket Özel Kodu

Grup / Aralık

Hareket Türü

Borç / Alacak

Filtre ile ilgili koşul grup ya da aralık tanımı ile ya da listeden seçim yaparak belirlenir. Koşul belirleme işleminden sonra "Devam" düğmesi tıklanarak hareketler listelenir.

Masraf merkezi hareketleri penceresi bir tablo şeklindedir. Tablonun üst bölümünde masraf merkezi kartının kodu ve adı yer alır. Satırlarda ise masraf merkezine ait hareketler şu kolon bilgileri ile listelenir; Tarih, Fiş Numarası, Fiş Türü, Fiş Özel Kodu, Satır tutarı, EURO Tutarı, Açıklama, İşyeri, Bölüm, Miktar, İşlem Dövizi Türü, İşlem Dövizi Tutarı, Raporlama Dövizi Tutarı, Muhasebe Hesap Kodu ve Hareket Özel Kodu. 

Masraf merkezi hareketleri listesinden fiş bilgilerinde değişiklik yapılabilir, incelemek amacıyla ekrana getirilebilir. Harekete ait fiş bilgilerinde değişiklik yapmak için "Değiştir" seçeneği, fişi incelemek için "İncele" seçeneği kullanılır.