J-Platform ürünü için v.2.68.8.0 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz.

Sürüme ait genel uyarılar bölümünü okumanız önemle rica olunur.


2.68.8.0  sürümü ile uyarlama araçlarında yapılan değişiklikler aşağıda belirtilmiştir.  Bu sürüme ait plugin ve kaynak kod dosyalarına  ftp://proje.logo.com.tr/archive/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Sıra No

Madde No

Açıklama

1UOD-146105

REST ile Satınalma Talepleri oluştururken gönderilen fiş tarihi yerine ilgili günün tarihini içeriye yazıyordu, bu sıkıntı giderildi.

2UOD-146103REST ile Satınalma dosyası (lotenderfiles) gönderirken gönderilen fiş numarası yerine otomatik bir fiş numarası atanıyordu, bu sıkıntı giderildi.
3UOD-145934

Tahis fişi için Rest ucu bulunmuyordu, bu işlem için bir Rest ucu eklendi.


Ürün içerisinde tahsis fişine ulaşmak için gereken yol : Varlık Yönetimi->Hareketler->Varlık Hareketleri


Varlık hareketleri için http://localhost:8080/logo/rest/v1.0/amslips rest ucu oluşturulmuştur.

4UOD-144178Fatura aktarımında Belge Tarihi alanı (preassgDate) Rest kullanılarak gönderilmesine rağmen, fatura içerisinde herhangi bir değişime uğramadan bugünün tarihi olarak gözüküyordu, bu sıkıntı giderildi.
5JAF-19838

J-Platform Swagger'da POST işleminden sonra dönen veride içeriye başarıyla aktarılan kaydın referans bilgisi eklenmesi talep ediliyordu, bu talep gerçekleştirildi.

Telif HakkıKullanım KoşullarıGizlilik
Copyright © 2018 Logo Yazılım