Logo Neon, baştan sona tüm depo hareketlerinizi sizin için barkodlu el terminalleri üzerinden yapar ve geliştirilmiş birçok fonksiyonu ile süreçlerinizi hızlandırarak karlılığınızı artırır. İnsan gücü ile gerçeklesen tüm işlemlerde iyileştirilmesi öngörülen veya gözden kaçabilecek tüm noktaları kontrol

edebilmesi sayesinde sadece bir yazılım olmaktan çıkar, depo yönetiminizi kuvvetlendiren en önemli etken haline getirir.

Logo Neon, barkodlu el terminali sayesinde, insan gücü ile yürütülen tüm süreçlerde gözden kaçabilecek noktalarda iyileştirme ve karlılığın arttırılmasına katkı sağlar. Aynı zamanda insana bağlı işlemlerde yaptığı optimizasyon ile depo personeli değişim maliyetlerini düşürür.

Mal yerleştirme, mal sevkiyatı, sayım gibi fiziki operasyonları hızlandıran Logo Neon, %70’e varan zaman, %40’a varan işçilik tasarrufu sağlayabilir. Stoklara ait fiziki ve kayıt altındaki değerlerin aynı olmasını sağlayarak stok doğruluğunu daha üst seviyelere taşır. Zamanı verimli kullanmanız için, el terminalleriyle barkod okutarak hızlı sayım imkanı tanır.  Gelecek planlarınıza şimdiden uyumludur.

Logo Neon, İngilizce ve Rusça arayüz opsiyonları ile yurtdışında faaliyet gösteren veya göstermeyi planlayan işletmelere ek dil seçenekleri sunar.

Üretim aşamalarınız ve üretiminiz sonunda mamul üretimlerinizi el terminalleriyle kayıt altına almanızı sağlayan Logo Neon, ara stokları ve anlık üretim emrinize karşılık üretim miktarlarını izlemenizi sağlar. Reçeteye bağlı işlemler ile hammadde ve yarı mamul stoklarınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz.


Logo Neon ile Yapabileceğiniz Temel İşlemler

Genel İşlemler

Malzeme Kullanım Özellikleri

Üretim Modülü

Dış Ticaret (İthalat / İhracat)

Sayım